ریز مقیاس سازی پروداکت دمای سطح زمین MODIS با استفاده از پروداکت NDVI – در زبان R

80 بازدید

اخبار ، مقالات و تحقیقات گروهی را دنبال کنید.

محصول آموزشی ریزمقیاس سازی پروداکت دمای سطح زمین MODIS با استفاده از پروداکت NDVI در زبان R منتشر شد. با استفاده از این محصول آموزشی شما می توانید توان تفکیک مکانی پروداکت دمای سطح زمین MODIS را از ۱۰۰۰ به ۲۵۰ متر ارتقا دهید. در این محصول آموزشی بصورت ترکیبی از گوگل ارث انجین و زبان برنامه نویسی R برای…

محصول آموزشی ریزمقیاس سازی پروداکت دمای سطح زمین MODIS با استفاده از پروداکت NDVI در زبان R منتشر شد. با استفاده از این محصول آموزشی شما می توانید توان تفکیک مکانی پروداکت دمای سطح زمین MODIS را از ۱۰۰۰ به ۲۵۰ متر ارتقا دهید. در این محصول آموزشی بصورت ترکیبی از گوگل ارث انجین و زبان برنامه نویسی R برای افزایش جزییات مکانی تصاویر ماهواره ای استفاده شده است. مطالب این محصول آموزشی کاملا جدید بوده و تا کنون در آموزش های قبلی تدریس نشده است.


مشخصات محصول

 • قیمت: ۵۹/۹۰۰ تومان
 • مدرس: امیرحسین احراری
 • تخصص: کارشناس سنجش از دور و پردازش تصاویر ماهواره ای
 • موضوع: ریزمقیاس سازی تصاویر ماهواره ای
 • نرم افزار: زبان برنامه نویسی R و گوگل ارث انجین
 • کد آموزشی: دارد

توضیحات محصول

این محصول آموزشی در زمینه ریزمقیاس سازی پروداکت دمای سطح زمین MODIS با استفاده از پروداکت NDVI در زبان R است. این محصول آموزشی از دو بخش اصلی تشکیل شده که در قسمت اول آن روش دانلود داده های ماهواره ای با استفاده از سامانه گوگل ارث انجین و سپس در بخش دوم روش فراخوانی و تلفیق آن در زبان برنامه نویسی R تدریس شده است. مطالب ارائه شده در این محصول آموزشی جدید بوده و در زمینه تلفیق تصاویر ماهواره ای بسیار کاربردی است. با خرید این محصول آموزشی پکیج آموزش اصول ابتدایی کار با تصاویر ماهواره ای در زبان R را نیز همراه با سایر بخش های محصول دریافت خواهد کرد.


عناوین آموزشی

مهم ترین عناوین آموزشی این محصول عبارت اند از:

 • روش کار با داده های MODIS در سامانه گوگل ارث انجین
 • روش فراخوانی پروداکت پوشش گیاهی در ارث انجین
 • روش فراخوانی پروداکت دمای سطح زمین در ارث انجین
 • روش دانلود داده ها از ارث انجین
 • روش فراخوانی تصاویر ماهواره ای در زبان برنامه نویسی R
 • اصول اولیه کار با تصاویر ماهواره ای در زبان برنامه نویسی R
 • معرفی کتاب خانه های کاربردی زبان R در سنجش از دور
 • روش ریزمقیاس سازی تصاویر ماهواره ای در زبان برنامه نویسی R

زبان برنامه نویسی R

یکی از زبان های برنامه نویسی متن باز که قابلیت های لازم برای کار با داده های مکانی و تحلیل های آماری در سطح بالا را فراهم کرده زبان R است. این زبان برنامه نویسی در سال های اخیر رشد قابل توجهی در زمینه تحلیل داده های مکانی داشته و اضافه شدن کتاب خانه های کاربردی در این زمینه باعث شده تا به یک رقیب جدی برای زبان پایتون و جاوا تبدیل شود. بسیاری از توسعه دهندگان زبان های برنامه نویسی بر این عقیده اند که زبان R از قابلیت های پژوهشی بالاتری در مقایسه با پایتون  (برای فعالیت های دانشگاهی) برخوردار است اما در مقابل پایتون از لحاظ تجاری و در وضعیت بهتری قرار دارد. به همین منظور آشنایی با زبان R برای انجام فعالیت های تحقیقاتی و دانشگاهی مناسب تر است.


ریزمقیاس سازی

یکی از تکنیک های افزایش جزییات مکانی تصاویر ماهواره ای ریزمقیاس سازی است که با استفاده از آن شما می توانید جزییات مکانی تصاویر ماهواره ای توان تفکیک مکانی پایین را ارتقا دهید. روش های ریزمقیاس سازی عموما زیر مجموعه روش های مبتنی بر رگرسیون گیری بین تصاویر توان تفکیک مکانی بالا و تصاویر توان تفکیک مکانی پایین قرار می گیرند. در این گونه از روش ها بر اساس رابطه رگرسیونی بین دو مولفه زیست محیطی امکان افزایش جزییات مکانی به شکل مناسبی فراهم می شود.


خرید محصول

به منظور خرید این محصول آموزشی بر روی گزینه زیر کلیک کرده و بلافاصله نسبت به دانلود آن اقدام نمایید.


لینک های مفید

 

نوشته های مرتبط :

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • با سلام و احترام
  داده های گریس ارث انجین تا 2017 بیشتر نیست. شما برحسب تجربه ای که دارید چیزی به ذهنتون میرسه برای دریافت 2017 تا 2020. با تشکر.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست