کتاب روش های عملی تحلیل پیوستگی با استفاده از زمین آمار – کتاب آموزش زمین آمار

1,471 بازدید

اخبار ، مقالات و تحقیقات گروهی را دنبال کنید.

آموزش رایگان نرم افزار ENVI

در ENVI حرفه ای شو 🦾

0 تا 100 مفاهیم سنجش از دور

کاملا رایگان شروع کن 🧩

آموزش رایگان ArcGIS pro

واقعاااااا رایگاااااانه 🤗

آموزش گوگل ارث انجین

شدیدا توصیه شده 🌏

دانلود لندیوز 10 متری ایران و …

به کمک گوگل ارث انجین 🚀

کتاب موتور پردازش مجازی

اولین کتاب آموزش گوگل ارث انجین 📗

طبقه بندی تصاویر ماهواره ای

آشنایی با انواع روش ها 😲

پیش پردازش تصاویر ماهواره ای

هندسی – رادیومتریکی – اتمسفری 🀄

دانلود داده های آلتیمتری

ترازسنجی برای دریاچه ها 🧿

پوشش اراضی 10 متری

تولید شده توسط ESRI 🧐

نمایش سه بعدی در ArcGIS

مدل رقومی ارتفاع 🗻

مطالب پربازدید

کتاب روش های عملی تحلیل پیوستگی با استفاده از زمین آمار کتابی جامع در زمینه تشریح تئوری زمین آمار و اجرای روش های عملی آن با زبانی ساده نگارش شده است. بنابراین رفرنسی مناسب در زمینه انجام تحقیقات زمین آماری در تمامی رشته های علوم محیطی می باشد و محقیقن و دانشجویان گرامی می تواند با مطالعه این کتاب به…

کتاب روش های عملی تحلیل پیوستگی با استفاده از زمین آمار کتابی جامع در زمینه تشریح تئوری زمین آمار و اجرای روش های عملی آن با زبانی ساده نگارش شده است. بنابراین رفرنسی مناسب در زمینه انجام تحقیقات زمین آماری در تمامی رشته های علوم محیطی می باشد و محقیقن و دانشجویان گرامی می تواند با مطالعه این کتاب به راحتی و بدون نیاز به صرف وقت جواب اکثر سوالات خود را به راحتی پیدا کنند.

زیرا سعی شده است که این کتاب شامل جواب اکثر سوالات محقیقن و دانشجویانی باشد که زمین آمار را مطالعه می کند؛ بنابراین با استفاده از این کتاب می تواند اکثر سوالات زمین آماری که به دنبال پیدا کردن آن هستید را به دست آورید. زیرا براساس تجربه های چند ساله نویسندگان که در زمینه زمین آمار فعالیت داشتند نگارش شده است و سعی شده است تمامی نکات کلیدی در آن ذکر شود تا محقیقن و دانشجویان گرامی جواب سوالات خود را پیدا کنند.

تهیه کتاب

برای دریافت کتاب بر روی دکمه زیر کلیک کنید. پس از پرداخت هزینه و تکمیل سفارش آدرس پستی شما را دریافت می کنیم و مولف کتاب، آن را به آدرس شما ارسال می کنند


مشخصات کتاب

  • قیمت کتاب به همراه هزینه پستی: 220 هزار تومان
  • نویسندگان: کمال خسروی اقدم – دکتر فرخ اسدزاده – دکتر ناصر میران – عباس شعبانی
  • سال چاپ: 1400
  • نوع کتاب: کاغذی
  • نوع دریافت: پستی
  • موضوع: زمین آمار


معرفی فصول کتاب:

فصول کتاب روش های عملی تحلیل پیوستگی با استفاده از زمین آمار به شرح زیر است:

در فصل اول این کتاب مبانی آمار کلاسیک تشریح شده است. مباحث آمار کلاسیک و کاربرد آن در زمین آمار مشکل اکثر دانشجویانی است که در مرحله شروع کار با زمین آمار است؛ بنابراین در این کتاب سعی شده است که تمامی بخش های آماری مورد استفاده زمین آمار مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

فصل دوم این کتاب به تشریح انواع روش های نمونه برداری می پردازد. این بخش مشکل اساسی اجرای روش های زمین آماری برای تمامی تحقیق های زمین آماری است و محقق باید زمان زیادی را برای پیدا کردن روش مناسب برای نمونه برداری پیدا کند. بنابراین در این کتاب سعی شده که با تشریح تمامی روش های نمونه برداری، سوالات برداشت نمونه ها که در ذهن محقق ایجاد می شود تشریح و توضیح داده شود. در این راستا با مطالعه این بخش، تمامی روش های کاربردی در تحقیقات زمین آماری سوالات محقق جواب داده شده است. بنابراین مطالعه دقیق این فصل از کتاب سوالات اولیه در مورد نمونه برداری محقق جواب خواهد داد. مطالعه دقیق و جامع این فصل به تمامی محققان به طور جدی توصیه می شود.

فصل سوم این کتاب به مطالعه آمار مکانی یا زمین آمار می پردازد. در این فصل در ابتدا انواع نقشه معرفی شده اند. در مرحله بعد تمامی اجزای نقشه های زمین آماری معرفی و تشریح شده اند. با توجه به تجربیات نویسندگان این کتاب این بخش بسیاری از مشکلات محقیقن و دانشجویان علوم مکانی را حل خواهد کرد و اکثر سوالاتی که در این زمینه برای دانشجویان مطرح است جواب خواهد داد.

فصل چهارم کتاب شامل درونیابی و روش های آن می باشد. این فصل در راستای تکمیل فصل سوم این کتاب می باشد تا انواع روش های درون یابی با استفاده از زمین آمار معرفی شود و سوالات مربوط به روش های زمین آماری پاسخ داده شود.

فصل پنجم این کتاب طراحی شبکه های نمونه برداری می باشد. در این فصل انواع روش های نمونه برداری به صورت عملی آموزش داده می شود و محققین زمین آماری را با روش های کاربردی و قابل اجرا برای تخقیقات آشنا می کند. به شدت توصیه می شود که محققان که در زمینه مباحث زمین آماری کار می کنند حتما حتما این بخش را مطالعه کنند.

فصل ششم این کتاب تجزیه و تحلیل های مقدماتی داده ها می باشد. این بخش پیش زمینه مطالعات زمین آماری است؛ بنابراین تمامی محققان که در زمینه زمین آمار کار می کنند به ناچار باید این تجزیه و تحلیل ها را انجام دهند تا بتواند تحقیق جامعی را ارئه دهند. در این کتاب سعی شد که با ارائه روش های تجزیه و تحلیل داده ها برای محقیقن و دانشجویان گرامی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

فصل هفتم این کتاب مربوط به مباحث تجزیه و تحلیل های نیم تغییرنما می باشد. شاید مهم ترین بخش انجام تحلیل های زمین آماری تحلیل های مربوط به برازش مدل تئوریکی نیم تغییر نما باشد. این کتاب با بررسی جامع این بخش روش های اجرای این روش ها را آموزش می دهد. مطالعه این بخش به تمامی محقیقن و دانشجویان گرامی توصیه می شود.

فصل هشتم این کتاب شامل آشنایی با انواع مختلف روش های درونیابی می ­باشد. این بخش مرحله تهیه نقشه های زمین آماری می باشد که می تواند به تصویر سازی پارامتر مورد مطالعه بپردازد. بنابراین در این بخش تمامی روش های اجرای عملی و تهیه نقشه های زمین آماری را به زبانی قابل فهم توضیح داده است.

فصل نهم این کتاب شامل خروجی گرفتن از نقشه های درونیابی می ­باشد. این بخش که یکی از مهم تریم بخش های زمین آمار می باشد. در این بخش روش آماده سازی نقشه های زمین آماری را برای ارائه تشریح شده است. نکته ای که مهم است این است که در تمامی مراجع موجود روشی برای نگهداری و انتقال نقشه های تهیه شده وجود ندارد در این کتاب سعی شد روشی ارائه شود که این نقشه ها قابل انتقال و نگهداری باشد.

در انتها مطالعه دقیق بخش های کتاب به تمامی پژوهشگران گرامی توصیه می شود زیرا با مطالعه این کتاب می توانید تحقیقاتی قوی با استفاده از  زمین امار ارائه دهند. همچنین این کتاب می تواند رفرنسی مناسب برای کارهای زمین آماری شما باشد زیرا تجربه چند ساله نویسندگان این کتاب می تواند کمک شایانی به انجام درست و سریعتر تحقیقات زمین آماری شما نمایید


تهیه کتاب

برای دریافت کتاب بر روی دکمه زیر کلیک کنید. پس از پرداخت هزینه و تکمیل سفارش آدرس پستی شما را دریافت می کنیم و مولف کتاب، آن را به آدرس شما ارسال می کنند


کتب زیر را نیز ببینید:

نوشته های مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up