کتاب فارسی محصولات دانلودی

کتاب مبانی آمار در زمین شناسی – کتاب مبانی آمار در علوم زمین

مبانی آمار کلاسیک در زمین شناسی
احمد نجفی
نوشته شده توسط احمد نجفی

کتاب مبانی آمار در زمین شناسی یکی از معدود کتاب های انتشار یافته در حوزه علوم زمین است که به آموزش آمار با نرم افزار SPSS پرداخته و این آموزش با توجه به علم زمین شناسی داده شده است.

توضیح فهرست مطالب کتاب:

در فصل اول، به بیان کلیات موضوع پرداخته شده و معرفی کلی و اجمالی نرم افزار SPSS مطرح می‌گردد و همچنین انواع داده‌ها و اطلاعات معرفی می‌گردد.

فصل دوم با توضیحات کاملی در خصوص آمار توصیفی شروع می‌شود و شاخص‌های مرکزی، شاخص‌های پراکندگی جامعه، توزیع طبیعی (نرمال)، آزمون‌های آماری، توزیع فراوانی، آماره‌های توصیفی، آماره‌های اکتشافی، نرمال‌کردن و در نهایت رابطه بین شاخص کمی و کیفی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

فصل سوم به توزیع t استیودنت پرداخته و در آن آزمون تی به تفصیل توضیح داده می‌شود.

در فصل چهارم به موضوع همبستگی و رگرسیون پرداخته می‌شود. در این فصل عناوینی همچون ضریب همبستگی، انواع همبستگی، رگرسیون و انواع آن مطرح شده و توضیح داده می‌شود.

در فصل پنجم به آزمون واریانس پرداخته می‌شود.

فصل ششم که فصل پایانی این کتاب است به بحث در مورد انواع نمودارها پرداخته و توضیحات مفصل و جامعی را در این خصوص ارائه می‌دهد. در انتها برای کامل‌تر شدن محتوای کتاب و همچنین رفع نیاز دانشجویان محترم، ضمایمی مفید نیز آورده شده است.


مشخصات محصول

  • قیمت: ۳۰۰۰۰ تومان
  • نویسندگان: علیرضا نصیری خانقاه – رضا شریفیان عطار
  • موضوع: آمار در علوم زمین
  • سال انتشار: ۱۳۹۷
  • تعداد صفحه: ۲۳۸ صفحه
  • فرمت: کتاب الکترونیکی به فرمت پی دی اف

ویدئوی معرفی کتاب از زبان نویسنده آن


خرید محصول

به منظور خرید محصول آموزشی بر روی گزینه زیر کلیک کنید. سپس از خرید نسبت به دانلود محصول آموزشی اقدام کنید.


لینک های مفید


 

 

۲ دیدگاه

  • با سلام و خسته نباشید . کتاب کاربرد تداخل سنجی رادار در مطالعه فرونشست به همراه ویدیو آموزشی از آقای علیرضا نصیری خانقاه ، رو چه تاریخی عرضه می کنید با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

اگر تمایل به تدریس و تولید آموزش و کسب درآمد دارید لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را پر کنیدپر کردن فرم همکاری در تهیه ویدئوهای آموزشی
+ +