اطلاع رسانی محصولات دانلودی

فیلم فارسی آموزش دانلود تصاویر مودیس

محمد
نوشته شده توسط محمد

سلام خدمت همه دوستان

این ویدئوی آموزشی به زبان فارسی نحوه دانلود تصاویر مودیس و محصولات آن را آموزش می دهد.

تصاویر این ماهواره هر دو روز یک بار کل زمین را  در مداری خورشید آهنگ پوشش میدهد. به عبارتی مدت زمان گردش به دور زمین 99 دقیقه است.

11

همانطور که مطلع هستید تصاویر مودیس شامل محصولات مختلفی می شود که در سطوح پردازشی مختلفی قابل دسترسی هستند. این محصولات هر کدام با یک کد اختصاصی مشخص می شوند. این محصولات از نظر زمانی نیز می توانند متفاوت باشند و به صورت های روزانه، 8 روزه، 16 روزه، یک ماهه و غیره طبقه بندی می شوند.

در حالت کلی نیز به 4 دسته محصولات اتمسفری، زمینی، برف و یخ و اقیانوسی تقسیم می شوند که جهت اخذ تصاویر روش های متفاوتی وجود دارد. این آموزش ویدئویی بیشتر بر روی اخذ محصولات زمینی و محصولات اتمسفری و Level1 متمرکز شده است.

 

پس از دانلود چه چیزهایی دریافت می کنید؟

پس از اینکه سفارش دادید و هزینه پرداخت گردید لینک دانلود را مشاهده خواهید نمود که پس از دانلود به صورت فایل فشرده شده با فرمت ZIP است. آن را بر روی سیستم از حالت فشرده خارج میکنید. پوشه حاوی:

  • آموزش ویدئویی
  • کتابچه همراه شامل خلاصه نکات و جدول محصولات مودیس
  • فایل وکتوری بلوک های مودیس برای استفاده در نرم افزار ArcGIS

modis1

حجم و زمان این آموزش چقدر است؟

حجم آن 113 مگابایت شامل چند فیلم در مجموع به مدت 51 دقیقه است.

 

نکته: در این آموزش فقط دانلود تصاویر مورد بررسی قرار گرفته و آموزش ورود به نرم افزار و تجزیه و تحلیل های نرم افزاری را در بر نمیگیرد.

در ادامه تصاویری از محیط فیلم آموزشی را مشاهده می کنید:

modis1

modis2

modis3

 

modis4

 

modis5

 

modis6

 

modis7 

 

۵ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

اگر تمایل به تدریس و تولید آموزش و کسب درآمد دارید لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را پر کنیدپر کردن فرم همکاری در تهیه ویدئوهای آموزشی
+ +