سلام!

به شما تبریک میگویم هم اکنون شما یکی از مخاطبان کتاب موتور مجازی پردازش تصاویر ماهواره ای هستید. کتابی که در دست دارید محتوای یک کلاس یا یک محصول چند میلیون تومانی است. با تمرین مطالب و کدهای ارائه شده در کتاب، مهارت مطلوبی در کار با سامانه گوگل ارث انجین پیدا خواهید کرد. شما می توانید از طریق این صفحه به عکس های رنگی کتاب، داده ها و کدها دسترسی داشته باشید. درصورتی که هرگونه سوالی در ارتباط با کتاب دارید، لطفا در صفحه فروش آن مطرح کنید تا توسط نویسنده پاسخ داده شود. 


معرفی گوگل ارث انجین

پیش از آغاز کار با سامانه گوگل ارث انجین لازم است تا ویدیو معرفی را مشاهده کنید. با استفاده از راهنمای ویدیویی، بسیاری از ابهامات شما پیش از آغاز کار در گوگل ارث انجین برطرف خواهد شد و با دید بهتری می توانید نسبت به انجام نکات ارائه شده در کتاب اقدام نمایید. 

معرفی سامانه گوگل ارث انجین

 


نمونه کدهای کتاب

در کتاب موتور مجازی، کدهای بسیار زیادی در هر بخش استفاده شده. باتوجه به اینکه بسیاری از اوقات کاربران با اشتباهات سهوی در کدنویسی با مشکلاتی مواجه می شوند، نمونه ای از تمامی کدهای موجود در کتاب در دسترس شما قرار گرفته است. هم اکنون لینک نمونه کدهای مورد استفاده در لینک زیر ضمیمه شده است.

دانلود کدهای کتاب


توجه: در صورتی که هریک از فایل ها قابل دانلود نبود از طریق گزینه زیر همه فایل های کتاب را بصورت یکجا دانلود نمایید. 


داده های کتاب

در کتاب موتور مجازی، شیپ فایل های مختلفی برای مکان های گوناگون در کشور ایران استفاده شده است. بر همین اساس تمامی این داده ها نیز به راحتی در دسترس شما است و می توانید نسبت به دانلود آن اقدام کنید.

دانلود داده های کتاب

 


مقاله های کتاب


مقاله مرجع سامانه گوگل ارث انجین به همراه مقالات و لینک های برخی از داده ها و پروداکت های آموزش داده شده در این کتاب، جمع آوری شده و بصورت رایگان، در دسترس شما قرار می گیرد. بر همین اساس از طریق گزینه زیر می توانید نسبت به دانلود و استفاده از این مقاله های رایگان اقدام کنید. 

دانلود مقالات مرجع گوگل ارث انجین

 


هدیه کتاب

همانطور که در وبینار معرفی کتاب موتور مجازی به آن اشاره شد، با خرید این کتاب، شما از دو محصول آموزشی رایگان در زمینه کاربرد گوگل ارث انجین در مطالعات اقلیم شناسی و آب و هواشناسی به همراه کاربرد گوگل ارث انجین در پایش سدها بهره مند خواهید شد. این دوم محصول رایگان که از ارزشی معادل ۱۵۰ هزار تومان برخوردار است، فقط برای کسانی که کتاب را تهیه کردند بصورت رایگان عرضه شده و تحت هیچ شرایطی آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. قیمت کتاب و شکل عرضه آن به گونه ای است که همه کاربران سنجش از دور قابلیت تهیه آن را داشته باشند. 

کاربرد گوگل ارث انجین در اقلیم شناسی

کار با داده های بارشی در گوگل ارث انجین

پایش سدها در گوگل ارث انجین


فیلم معرفی کتاب

چاپ دوم کتاب موتور مجازی پردازش تصاویر ماهواره ای بصورت رسمی در تاریخ ۱۸ دی ماه ۱۳۹۹ شمسی منتشر شده است. در این روز مهندس احراری ویژگی های نسخه جدید کتاب رو به همراه یک آموزش رایگان برای علاقه مندان عرضه کرد که از استقبال پرشوری از سوی مخاطبان برخوردار شد. با استفاده از لینک زیر شما می توانید نسبت به مشاهده این فیلم و آموزش رایگان اقدام کنید.


قوانین

  • تمامی حقوق کتاب موتور مجازی، متعلق به سایت girs است.
  • هیچ مرجعی به جز سایت girs حق فروش این کتاب را ندارد. 
  • درصورت خرید کتاب، حق استفاده از فایل های ضمیمه را دارید. 
  •  استفاده از مطالب کتاب در مقالات علمی به شرط ذکر مرجع مجاز است. 
  • هرگونه استفاده غیرقانونی از مطالب کتاب و فایل های ضمیمه پیگرد قانونی دارد.
  • شما حق دارید از مطالب کتاب و فایل های الحاقی آن، به شرط ذکر مرجع استفاده کنید. 
  • هرگونه کپی برداری مانند ساخت ویدیو، جزوه آموزشی از مطالب کتاب، بصورت رایگان و پولی پیگرد قانونی دارد.
keyboard_arrow_up