محصولات دانلودی نرم افزار ArcGIS

آموزش Hyperlink در Arc Map – کاربرد GIS در معاملات ملکی

امیرحسین سربازوطن
نوشته شده توسط امیرحسین سربازوطن

محصول آموزش Hyperlink در Arc Map منتشر گردید! این محصول به آموزش نحوه‌ی Hyperlink یعنی ضمیمه کردن عکس، ویدئو، متن، آدرس وبسایت به عوارض و داده‌ها در نرم افزار Arc Map می‌پردازد. به کمک این آموزش می‌توانید عوارض خود را گویاتر کرده و پیرامون آن جزئیات بیشتری را درمورد عارضه مشخص کنید. همچنین می‌توانید از طریق الصاق عکس و ویدئو امکان ایجاد ارتباط بین عوارض در نرم افزار و واقیعت  فراهم نمایید. با ضمیمه کردن یک آدرس وبسایت می‌توان ارتباط عوارض با اطلاعات در دنیای مجازی را برقرار کرد به نحوی که بتوان اطلاعات بیشتری را خارج از محیط نرم افزار و حتی سیستم مورد استفاده از عوارض استخراج نمود.


مشخصات محصول آموزشی

 • قیمت: ۳۸/۰۰۰ تومان
 • مدرس: امیرحسین سربازوطن
 • تخصص: کارشناس سنجش از دور و GIS
 • موضوع: GIS کاربردی
 • نرم افزار: Arc GIS
 • پیش نیاز: ندارد
 • داده‌های تمرینی: دارد.

توضیحات محصول آموزشی

محصول آموزشی پیش رو بدنبال این است که به شما کاربران روش هایپرلینک کردن عوارض را آموزش دهد. با استفاده از این ویدئو می‌توانید این توانایی را پیدا کنید که عوارض را با انواع تصاویر ، ویدئو ، متن و آدرس وبسایت پیوند دهید. روش‌های مختلف از ساده ترین روش‌ها تا روش‌های کدنویسی برای هایپرلینک کردن عوارض وجود دارد. همچنین نحوه هایپرلینک کردن در این آموزش از روش‌های مختلف و رایج توضیح داده شده که متناسب با تعداد عوارض و نوع اطلاعات می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید.


عناوین آموزشی

 عناوین آموزش داده شده در این محصول عبارتند از:

 1. Hyperlink چیست؟
 2. ساده ترین روش هایپرلینک
 3. هایپرلینک کردن به یک وبسایت URL
 4. هایپرلینک کردن به کمک Attribute Table
 5. ایجاد هایپرلینک برای عوارض با تعداد زیاد و به کمک Expression نویسی

چگونه یک وبسایت را به عارضه مورد نظر لینک کنیم؟

یکی از کاربردهای هایپرلینک، الصاق کردن یک URL به عارضه مورد نظر است که در این حالت با یک کلیک کردن ساده روی عارضه در صورت متصل بودن به اینترنت، وبسایت مورد نظر نمایش داده می‌شود. این باعث می‌شود کاربری که با اطلاعات و داده‌ها سروکار دارد خیلی سریع و کاربردی به اطلاعات جانبی داده‌ها دست پیدا کند.  این ویژگی می‌تواند برای گویاتر کردن عوارض و نمایش آن با جزئیات بیشتر کاملا کاربردی و مفید باشد و همینطور مزیت آن این است که داده را به یک منبع خارجی متصل می‌کند.


خرید محصول

به منظور خرید محصول آموزشی، بر روی لینک زیر کلیک کرده و بلافاصله آن را دانلود نمایید.

 


 

 

دیدگاهتان را بنویسید

اگر تمایل به تدریس و تولید آموزش و کسب درآمد دارید لطفا بر روی دکمه رو به رو کلیک کنید و فرم را پر کنیدپر کردن فرم همکاری در تهیه ویدئوهای آموزشی
+ +