بانک داده محصولات دانلودی

اطلس جمعیت منطقه ۱۷ شهر تهران

اطلس جمعیت تهران
حسین رسولی زکریا
نوشته شده توسط حسین رسولی

اطلس به انگلیسی (Atlas) مجموعه‌ای از نقشه و نمودار و معمولاً نقشه‌هایی از کره زمین است. اطلس‌هایی از سیاره‌های دیگر در سامانه خورشیدی نیز وجود دارند. اطلس‌ها به طور سنتی به صورت کتاب بودند. ولی امروزه اطلس‌های فراوانی به شکل چندرسانه‌ای و به صورت فایل کامپیوتری در دسترس هستند. همچنین در بعضی از اطلس‌ها می‌توان فهرست همه کشورها و اطلاعات مربوط به آن را مانند جمعیت، پرچم، و واحد پول را یافت. اطلس ها انواع مختلفی دارند که میتوان از اطلس ناحیه ای، اطلس ملی، اطلس شهر، اطلس مدرسه، اطلس توپوگرافی، اطلس های تک موضوعی، اطلس های چند موضوعی و . . . نام برد.

از میان تمام اطلس های موجود ، اطلس های ملی و عمومی از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند زیرا این اطلس ها اطلاعات را به گونه ای در اختیار کاربران قرار میدهند که بتوان با صرف کمترین هزینه و وقت، دیدی کامل از موضوع مورد بحث در مورد یک کشور خاص به دست آورد. بعد از تهیه اطلس های عمومی تهیه اطلس های تخصصی و موضوعی مورد توجه قرار گرفت.


مشخصات محصول

  • قیمت: ۲۰ هزار تومان
  • تهیه کننده: حسین رسولی زکریا
  • تخصص: کارشناس ارشد، مدرس، تحلیلگر و مشاور سیستمهای اطلاعات مکانی (GIS) و سنجش از دور (RS)
  • موضوع: اطلس جمعیت منطقه ۱۷ شهر تهران
  • نرم افزار: نقشه های این فایل در نرم افزار ARCGIS تهیه شده است
  • مخاطب: علاقه مندان دانشجویان و مهندسان رشته‌های جغرافیا و برنامه ریزی شهری (گرایش آمایش شهری)، نقشه‌برداری،GIS ، آمار و اطلاعات ، جغرافیا و علوم زمین
  • شامل یک فایل پاورپوینت

توضیحات فایل

در این فایل پاورپوینت پس از تهیه اطلاعات از آمار نامه های شهرداری تهران و استفاده از آمار سرشماری نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ به صورت تخصصی به صورت نقشه های حرفه ای و نمودار در بستر GIS به بررسی وضعیت منطقه ۱۷ در بین مناطق ۲۲ گانه تهران از لحاظ بعد بعد جمعیت، بعد خانوار، نسبت جنسی، تراکم جمعیت و . . . پرداخته شده است.

کاربران محترم می توانند از این فایل در پژوهش ها و مقالات و . . . خود مربوط به منطقه ۱۷ تهران و حتی بقیه مناطق تهران استفاده نمایند. فایل بسیار با کیفیتی هست ؛ امیدوارم مثمر ثمر واقع شود.


تهیه فایل:

به منظور تهیه این محصول آموزشی بر روی گزینه زیر کلیک کرده و بلافاصله آن را دانلود نمایید.


موضوعات مرتبط:


 

دیدگاهتان را بنویسید

اگر تمایل به تدریس و تولید آموزش و کسب درآمد دارید لطفا بر روی دکمه زیر کلیک کنید و فرم را پر کنیدپر کردن فرم همکاری در تهیه ویدئوهای آموزشی
+ +