کتاب فارسی

کتاب آموزش اسکریپت وبرنامه نویسی با پایتون در بسته نرم افزاری ArcGIS

محمد
نوشته شده توسط محمد

به تازگی کتاب جدیدی در مورد برنامه نویسی پایتون توسط مهندس میرمحمد صادقی منتشر شده است.

Python1

نوسنده کتاب می گوید:

پس از سال ها تلاش وکار عملی همراه با آموزش های مستمر در زمینه های مختلف وچاپ بیش از بیست وپنج عنوان کتاب در سال های گذ شته ، سر انجام برای اولین بار در کشورعزیزمان ایران ، کتابی تحت عنوان آموزش ا سکریپت وبرنامه نویسی با پایتون در بسته نرم افزاری ArcGIS در چهارصد و نود صفحه همراه با لوح فشرده تمرین ها تهیه ، چاپ واز امروز در سایت شخصی اینجانب به نشانی زیر بصورت اینترنتی فروخته میشود. از پانزدهم تیرماه نیز در کتابفروشی های جهاد دانشگاهی شهر اصفهان ومرکز پخش کتاب دانشگاهی علم گستر به نشانی خیابان آمادگاه ، کوچه فتح آباد بصورت جزئی وکلی فروخته میشود.

موبایل : 09133191383
تلفکس دفتر :03136731685
سایت : www.gisone.ir
فهرست مطالب با کلیک بر روی لینک زیر قابل دریافت است.

python2

فیلم معرفی کتب توسط مولف
   

۴ دیدگاه

  • با سلام
    متاسفانه تمامی کتابهای ترجمه شده (نوشته شده) توسط آقای مهندس میرمحمدصادقی به شدت گیج کننده و سخت می باشند چون بخشهای بسیاری از راهنماهای مربوطه را ترجمه نمیکنند و فقط به کلیات میپردازند! برای همین در بسیاری از موارد کاربر گیج میشود. بنده کتابهای ایشان را خریداری کرده ام و با راهنماهای انگلیسی مقایسه کردم. استفاده از راهنمای انگلیسی به مراتب ساده تر و روانتر بود؛ حتی اگر دانش زبان انگلیسی چندان خوبی هم نداشته باشیم چون راهنماها با شکل هستند بسیار قابل فهمتر از کتابهای ترجمه شده ایشان است.

  • درست است که کتابهای آقای مهندس میر محمد صادقی ترجمه یا نگارش خوبی ندارند اما ایشان در این زمینه فردی بسیار توانمند می باشند. از طرفی برای همه افراد راهنماهای ذکر شده دردسترس نیست و بسیاری اصلا از اسم انگیلیسی میترسند.

  • تو ایران هر کی یه دیکشنری چاپی یا جدیدا آنلاین دستش گرفته شده مترجم یا مولف!!!نویسندگی یا ترجمه غیر از سواد فنی، سواد ادبی وانگلیسی هم میخواد…..

دیدگاهتان را بنویسید

تخفیف بزرگ قربان تا غدیر - 30 درصد - محصولات پستی و دانلودی - کد تخفیف: GHORBAN30لطفا کلیک کنید
+ +