نرم افزار

دانلود نرم افزار TerrSet

نوشته شده توسط احمد نجفی

نرم افزار TerrSet (ادریسی سابق) در سال 1987 توسط آزمایشگاه کلارک و سرپرستی دکتر جی رونالد ایستمن در دانشگاه کلارک تولید شد. در ژانویه 2015 این آزمایشگاه قسمت های جدید به این نرم افزار اضافه کرد و آن را با نام جدید Terrset وارد بازار کرد. یکی از خصیصه هایی که در سری جدید این نرم افزار مورد تاکید قرار گرفته است پیاده سازی انواع مدل سازی ها می باشد.

TerrSet

این نرم افزار علاوه بر فعالیت در حوزه های مختلف، نرم افزاری محبوب و کارا برای آموزش مبانی و اصول GIS در دانشگاه ها محسوب می شود.

TerrSet

قابلیت بالا در پشتیبانی تصمیم سازی، مدیریت عدم اطمینان، تجزیه و تحلیل سری های زمانی و استفاده جهت مدل سازی های پویا این نرم افزار را به نسخه ای کارا در حوزه مدیریت مسائل زیست محیطی و توسعه پایدار کرده است.

 

اکستنشن های مختلف نرم افزار از جمله:

  • Land Change Modeler– که بر پایه شبکه های عصبی عمل میکند، دارای مجموعه ابزارهای پشتیبانی تصمیم سازی و برنامه ریزی زمین است که آنالیزهای مربوط به تغییرات زمین را سهل میکند و در پیش بینی تغییرات زمین کمک رسان است.
  • Habitat and Biodiversity Modeler-  که پیکربندی مجدد و بهبود داده شده است، محیطی برای مدلسازی ارزیابی زیستگاه و مدل سازی تنوع زیستی وآنالیز الگوهای سیمای سرزمینی فراهم میکند.
  • Ecosystem Services Modeler– سیستم فضایی پشتیبانی تصمیم گیری را برای ارزیابی ارزش سرمایه های طبیعی در جهت توسعه پایدار فراهم میکند
  • Earth Trends Modeler– دارای مجموعه ای یکپارچه از ابزارهاست که برای آنالیز تصاویر  دارای سری زمانی جهت بررسی روندهای آب و هوایی  و اثرات آن استفاده میشود.
  • Climate Change Adaptation Modeler– ابزاری جدید که برای پیش بینی تغییرات آب و هوایی آینده و اثرات آن بر روی بالا آمدن آب دریاها، محصولات زراعی و پراکنش جانوران کمک میکند.
  • و…

 

Distributionmap

مدل سازی پراکنش گونه ها با ابزار Habitat and Biodiversity Modeler

 

برای دانلود نسخه جدید و کرک شده این نرم افزار میتوانید به لینک های زیر مراجعه کنید.

توجه داشته باشید که اگر قصد آپدیت این نرم افزار به آخرین نسخه را دارید، نیاز به اجرای دوباره کرک این نرم افزار خواهد بود.

لینک دانلود                       لینک کمکی                   بسته آپدیت به آخرین ورژن

Telegram-channel

۷ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید