نرم افزار

دانلود نرم افزار eCognition Developer 9.01 x64

نوشته شده توسط محمد

نرم افزار eCognition یکی از بهترین نرم افزارهای حوزه ی پردازش و طبقه بندی تصاویر است که برخلاف دیگر نرم افزارهای پردازش تصاویر ماهواره ای که پیکسل مبنا هستند، دارای دیدگاه شی مبنا می باشد. با توجه به دقت بالا و همچنین خروجی قابل قبول تر در دیدگاه شی گرا، امروزه در بسیاری از موارد از این نرم افزار استفاده می شود.

ecognition3_exp

این نرم افزار توانست بعد از یک دهه ورود به بازار، نگاه های زیادی را به دلیل تغییر در شیوه پردازش داده ها به خود اختصاص دهد. این نرم افزار به راحتی میتواند داده های ابری، داده های جی آی اس و تصاویر را بصورت مجتمع پردازش و تغییرات در طول زمان را تشخیص دهد.

در ویرایش 9 این نرم افزار:

  • سرعت طبقه بندی اشیا در مجموعه داده های تصاویر با استفاده از تابع جدیدی کاهش یافته است.
  •  الگوی اجسام با سرعت بالاتری تعریف و شناسایی میشود.
  • ابزار جدید Native Vector Handling جهت مدیریت هرچه بهتر داده های GIS عمل میکند.
  • قابلیت جدید اجرای مدل سازی های فضایی GIS بدون نیاز به لینک به GIS که باعث کاهش گپ بین حوزه GIS و Remote sensing خواهد شد.01
  • توسعه قابلیت دیدگاه شی گرای نرم افزار.
  • پشتیبانی از فرمت JPEG2000 به همراه اطلاعات مختصاتی و رزولوشنی تصویر که باعث بهبود سرعت و عملکرد در پروژه هایی که از داده های ماهواره هایی نظیر پلیاد استفاده میکنند خواهد شد.

 

به عنوان اولین وب سایت برترین ها در حوزه GIS و سنجش از دور مفتخریم جدیدترین نسخه این نرم افزار را بصورت کاملا رایگان و کرک شده در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

دانلود eCognition Developer 9.01 x64

فایل کرک نرم افزار

۱۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید