محصولات دانلودی

بسته آموزشی تهیه نقشه های کانتور و ورفریم و برجسته سایه دار به صورت دو بعدی و سه بعدی توسط نرم افزار surfer

احمد نجفی
نوشته شده توسط احمد نجفی

نرم افزار سورفر یکی از قوی ترین نرم افزار هایی است که با داشتن محیط بسیار ساده و کابردی ظرف کمترین زمان می تواند بهترین نتیجه  را ارائه مطمئتا این نرم افزاز از سمت علاقه مندان به مباحث مهندسی و هدایت انرژی همچنین مهندسین رشته های نقشه بردای و معدن  و زمنین شناسی که در آن با محاسبه احجام و مقطع زنی و کانتور زدن مواجه هستند می تواند کمک بسیار شایانی کند.

محیط سه بعدی و مدل های سه بعدی که این نرم افزار ارائه می دهد علاوه برداشتن محیط گرافیکی فضای بسیار کمی از RAM و CPU  سیستم را درگیر خود می کند که سرعت انجام محاسبات عددی و ترسیمی را بسیار بالا می برد.

بسته آموزشی پیش رو در نظر دارد تا یکی از جدیدترین ورژن های ارائه شده نرم افزار سورفر را برای علافه مندان تشریح کند.
سورفر یکی از قدرتمند ترین نرم افزار ها در درون یابی و ترسیم خطوط کانتوراست که در ورژن ۱۵ با ارائه یک محیط بسیار ساده، مدرن و با کارایی بالا به کاربر این قابلیت را داده که با صرف کمترین زمان به بهترین نتیجه در ترسیم نقشه برسد.
این نرم افزار علاوه بر ترسیم نقشه های کانتور، توانایی بالایی در ترسیم نقشه های ورفریم، نقش برجسته، هیدروگراف و هم فشار دارد و در محاسبه حجم و شکل ذخایر معدنی و آبی هم می توان از آن استفاده کرد که در این بسته به طور کاملا خلاصه و مفید به تشریح نحوه ترسیم نقشه های کانتور و … پرداخته شده است.
نرم افزار مذکور در زمینه مهندسی آب، زمین شناسی، نقشه برداری، مهندسی معدن و … بیشترین کاربرد را دارا می باشد.
مشخصات آموزش:

مدت زمان : ۵۷ دقیقه
مدرس: رسول رخشانی
           دانشجوی کارشناسی ارشد رشته پترولوژی _زمین شناسی اقتصادی دانشگاه فردوسی
فرمت: Mp4
حجم: ۱۲۳ مگابایت


   

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: همه محصولات پستی که از تاریخ 27 اسفند ثبت می شوند بعد از 15 فروردین ارسال خواهند شد
+ +